Rize I Çamlıhemşin Fırtına Deresi

Gizlilik Sözleşmesi

 

 

Deroni Bungalov olarak misafirlerimize üstün ürün ve hizmeti sunma arzusundayız. Misafirlerimize , onların sadakatine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz.

” Deroni Bungalov Gizlilik Beyanı” ister bu site üzerinden veya bizimle olan yazılı ve sözlü iletişimleriniz vasıtasıyla sizden veya sizin hakkınızda topladığımız kişisel bilgileri nasıl kullandığımıza dair bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

https://deronibungalov.com/ sitesine üye olurken edinmek istediğimiz kişisel bilgiler, ilgi alanlarınıza yönelik sitemizdeki yeniliklerden ve etkinliklerden sizleri haberdar etmek, siteyi tercihleriniz doğrultusunda geliştirmek amacıyla kullanılabilir.

Deroni Bungalov siz kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi isim, e-posta vb,sizlerden formlar yolu ile site üzerinden talep etmektedir.Firmamız bilgisayarlarında güvenli bir ortamda toplanan bu bilgiler sadece firmamız bünyesinde kullanılmaktadır.

Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve https://deronibungalov.com/ sitesine üye olarak e-posta gönderim listesine dahil olmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir.

Sözü geçen tüm bu işlemler ve sizinle iletişimde olmamız için vermiş olduğunuz e-posta adresinizin geçerli bir posta adresi olması gerekmektedir.

Topladığımız bilgiler firmamız veri bankasında güvenilir bir şekilde tutulmaktadır.

https://deronibungalov.com/ alan adlı web Sitesi’nin tüm hakları Deroni Bungalova aittir. Deroni Bungalov, web Sitesi üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, insan kaynakları departmanın da işe alım prosedürü gereği, üyeleri ve müşterileri ile yaptığı sözleşmeler veya işbu Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. İnsan Kaynakları çalışmaları kapsamında toplanacak kişisel bilgiler sadece Deroni Bungalov bünyesinde kullanılacak ve saklanacaktır. Müşteri/Başvuru Sahibinin web sitesi aracılığıyla Deroni Bungalov’a ilettiği kişisel bilgilerin doğru olduğu karinedir. Kişisel bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak zararlardan Deroni Bungalov sorumlu tutulamaz.

Deroni Bungalov bilgisayarlarında toplanan bilgiler; işe alım için insan kaynakları biriminde kullanılmak, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Deroni Bungalov bünyesinde kullanılmaktadır. Müşteri/Başvuru Sahibi bahse konu olan tanıtımlardan, bildirim maillerinden haberdar olmak istemez ise dilediği zaman adresine e-mail göndererek bu aktiviteyi durdurabilirler. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir.

Deroni Bungalov,web sitesi dahilin de başka sitelere link verebilir Deroni  Bungalov, link vasıtasıyla erişilen sitenin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Deroni Bungalov, işbu gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe ve aşağıda belirtilen sınırlı durumlar haricinde, işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere kullanıcılara ait bilgileri açıklamayacaktır. Bu durumlar ;

a. Yetkili hukuki otoriteler tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulması;

b. Deroni Bungalov’un müşterileri ile yaptığı sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konulması;

c. Yetkili idari veya adli otoriteler tarafından, usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütülmesi amacıyla, kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;

d. Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi verilmesi halleridir.

Deroni  Bungalov, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Deroni Bungalov gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın,web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Deroni Bungalov’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Deroni Bungalov,işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman web Sitesinde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. Deroni  Bungalov’un değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri,web Sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer. İşbu gizlilik sözleşmesi Web sitesinde yayımlanan Kullanım Koşullarının ayrılmaz bir parçasıdır.